Обласний_марафон_ЕКОжиття_наше_МАЙБУТТЯ

День довкілля в цьому році 15 квітня. Вихованці гуртків еколого-натуралістичного напряму з метою підвищення рівня обізнаності учнівської молоді з питань, що стосуються екології, збереження безпеки навколишнього середовища і охорони біорізноманіття створили хмару слів «Екодія для ЕКОмайбуття» за допомогою сервісу wordart.com в межах обласного марафону екологічних активностей «Екожиття – наше майбуття».

Юні екологи закликають всіх, хто піклується про природу, організовувати толоки, висаджувати дерева, наводити лад на вулицях.

Плекаймо, шануймо, любімо ПРИРОДУ!

Пропонуємо ознайомитися з інформацією інтерактивної хмари перейшовши за посиланням

https://wordart.com/…/%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1…

 

4 квітня – Міжнародний день безпитульних тварин

Вихованці гуртків “Юні орнітологи” та “Декоративний акваріум” комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради привернули увагу небайдужих мешканців громади до проблеми безпритульних тварин. 

Зустрілись з засновником громадської організації “Пухнастий янгол” Алексєєвою Ольгою Юріївною, яка займається зоозахисною діяльністю в місті Путивль.   З ініціативи вихованців Максима Пінчука та Голубкова Кирила було зібрано і передано кошти для організації догляду за знайденими безпритульними тваринами. Діти вирішили допомогти у придбанні корму,  провести агітаційну роботу серед громадськості щодо трагічної долі покинутих домашніх улюбленців, з метою формування відповідального ставлення до  тварин. Адже неконтрольоване розмноження збільшує кількість безпритульних. 

Захист тварин – справа честі ЛЮДЕЙ!

 

4 квітня – Міжнародний день безпитульних тварин

Вихованці гуртків “Юні орнітологи” та “Декоративний акваріум” комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради привернули увагу небайдужих мешканців громади до проблеми безпритульних тварин.

Зустрілись з засновником громадської організації “Пухнастий янгол” Алексєєвою Ольгою Юріївною, яка займається зоозахисною діяльністю в місті Путивль. З ініціативи вихованців Максима Пінчука та Голубкова Кирила було зібрано і передано кошти для організації догляду за знайденими безпритульними тваринами. Діти вирішили допомогти у придбанні корму, провести агітаційну роботу серед громадськості щодо трагічної долі покинутих домашніх улюбленців, з метою формування відповідального ставлення до тварин. Адже неконтрольоване розмноження збільшує кількість безпритульних.

Захист тварин – справа честі ЛЮДЕЙ!

#Обласний_марафон_ЕКОжиття_наше_МАЙБУТТЯ

Вітаємо переможців Веукраїнського конкурсу «Ластівка міська — птах року 2022»  

     Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Українського товариства охорони птахів за змістовну природоохоронну, дослідницько – пропагандистську і практичну екологічну роботу у вирішенні проблеми охорони птахів за зайняте І місце нагороджено Мірошніченко Богдана, Стельмашова Олександра, вихованців гуртка «Юні орнітологи» Комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районного центру позашкільної роботи натуралістсько – краєзнавчого відділу.

#Повертаємось до навчання

Педагоги центру прийняли участь у засіданні обласного методичного об’єднання педагогів творчих учнівських об’єднань еколого-натуралістичного напряму з теми «Роль і місце міжнародного соціального партнерства у професійному самовизначенні учнівської молоді».
Були обговорені актуальні питання: організація освітнього процесу у творчих учнівських об’єднаннях еколого-натуралістичного напряму за змішаною формою навчання в умовах воєнного стану, впровадження STEM-освіти у роботу гуртків еколого-натуралістичного напрямку, участь вихованців в міжнародних науково-освітніх програмах. Педагогам надали практики зняття психологічної напруги, підвищення стресостійкості шляхом набуття практичних навичок безпечних дій в надзвичайних ситуаціях.

#Всесвітній_День_Дикої_Природи #Позашкілля_Сумщини

     З нагоди Всесвітнього дня дикої природи для вихованців натуралістсько- краєзнавчого відділу було проведено ряд цікавих і змістовних заходів та зустріч з інспектором з охорони природо-заповідного фонду КЗСОР РЛП «Сеймський» Артемом Гончаренко.
    Цьогорічні заходи підвищили обізнаність вихованців про величезну цінність лісів та видів дикої природи, що мешкають у лісах, їх невід’ємний зв’язок із рівнем життя людей, пропагували цінність традиційних практик та знань, що сприяють встановленню більш стійких відносин із цими важливими природними системами та просування моделі і практики управління лісами та лісовими ресурсами, які враховують як добробут людини, так і довгострокове збереження лісів, видів дикої фауни, що мешкають у лісах, флори і екосистем, які вони підтримують.

Перший крок у науку

16 березня 2019 року відбулася науково-практична конференція «Перший крок у науку». У конференції взяли участь 150 учасників. Юні талановиті науковці Сумщини презентували свої пошуково-дослідницькі , експериментальні досягнення . Продовжити читання “Перший крок у науку”

Пташки нашого краю

Пташки – наші найменші друзі і невід’ємна часточка природи. Вони прикрашають діброви і сади, тішать нас своїм чарівним співом. Їх весела дзвінка пісня , яскраве забарвлення оживляють природу і звеселяють наші серця, додають нам бадьорості і радості. Продовжити читання “Пташки нашого краю”