Вихованці еколого-натуралістичного напряму комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради долучилася до обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!»
22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Соборність України — це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Це неподільність наших земель: від Києва до Севастополя, від Донецька до Львова. Це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.
Вітаємо всіх українців з Днем Соборності!
Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм.
Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!
#Україна_це_ми #УДЦНПВ


