Підведено підсумки обласної заочної виставки-конкурсу “Український сувенір”. До участі у заході долучилося 325 учнів і вихованців з 58 закладів загальної середньої і позашкільної освіти Сумської області. Захід проводився у номінаціях: різдвяний янгол, народна іграшка, художні вироби з рослинного матеріалу, кераміка, художні вироби з тканини, сувенір. Журі відзначило високий рівень виконавської майстерності та естетичність подачі конкурсних виробів юних майстрів закладів Путивльської міської територіальної громади.
Тож вітаємо з зайнятими І місцями наших вихованців: Куртову Анастасію (гурток ” Декоративний розпис”, керівник Оксана Білик), Анодіну Софію (гурток “Витинанка”, керівник Наталія Яковенко), Чиленко Діану (гурток “В’язання гачком”, керівник Алла Радченко), Малофеєву Анну (гурток “Бісероплетіння”, керівник Оксана Чепиженко), Панченка Кіріла (гурток “Художня обробка деревини”, керівник Олександр Захарченко) та Няглову Владу ( гурток ” Паперопластика”, керівник Зоя Гудимова.