Вихованці художньо-естетичного відділу: Клименко Ксенія ( гурток «Бісероплетіння», керівник Оксана Чепиженко), Ткаченко Влада ( гурток «Витинанка», керівник Наталія Яковенко), Куртова Анастасія (гурток «Декоративний розпис», керівник Оксана Білик), Семененко Дарина (гурток «Паперопластика», керівник Зоя Гудимова), Чиленко Діана ( гурток «В’язання гачком», керівник Алла Радченко) долучилися до Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» ( дистанційний формат) за тематикою «Волонтери Святого Миколая».
Діти виготовили подарунки- обереги, малюнки, вітальні листівки. Адже нашим воїнам дуже потрібна увага та підтримка.
Нехай часточка тепла наших душ та маленькі подарунки зігріють серця військовослужбовців у цей важкий час.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
@Український державний центр позашкільної освіти
@Міністерство освіти і науки України
@Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації






