“Безпека дорожнього руху- це життя”

В межах Тижня безпеки дорожнього руху була проведена бесіда “Безпека дорожнього руху- це життя” з вихованцями гуртка “Лідер”. Діти повторили основи безпеки на дорозі, зрозуміли важливість уважності під час дорожнього руху. Бесіда була проведена в доступній, цікавій формі, молодь легко засвоїла інформацію для забезпечення безпеки на дорозі.     

Залишити відповідь