Вихованці еколого-натуралістського напряму прийняли активну участь у квесті «Обережно! Вибухонебезпечні предмети!»
з метою підвищення рівня обізнаності здобувачів позашкільної освіти у межах марафону екологічних активностей
“Екожиття – наше майбуття” #Обласний_марафон_ЕКОжиття_наше_МАЙБУТТЯ2024
Вихованці гуртків засвоїли правила безпеки та показали свої вміння застосовувати їх у реальному житті, що є надзвичайно актуальним у нашому сьогоденні.









