12 грудня у Комунальному закладі Сумської обласної ради – обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулися обласні змагання з робототехніки серед дітей та учнівської молоді.
Юні вихованці гуртка “Робототехніка” комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради отримали грамоти за участь та диплом III ступеню Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у наступних категоріях:
І – «Роборейслінг»:
- Плех Емілія – диплом III ступені;
- Найденко Дмитро – грамота.

ІІ – «Робоарт»
- Безкоровайний Ярослав – грамота;
- Ількун Владіслав – грамота;
- Савостіна Надія – грамота.
Вітаємо керівника гуртка Орехова Анатолія Миколайовича та Плех Ємілію – призера обласних змагань з робототехніки серед дітей та учнівської молоді. Бажаємо вихованцям подальших успіхів у конкурсах, змаганнях т а не зупинятися на досягнутому!

