ЛІТО НАБИРАЄ ОБЕРТИ😎🧒👧☀️

Сьогодні яскрава ігрова розважальна програма, присвячена початку літа та оздоровлення, чекала вихованців пришкільного табору “Сонечко “Путивльського ліцею №2 . Учасники із задоволенням брали участь у веселих конкурсах, рухливих іграх, цікавих завданнях та майстер-класах. Дитячий сміх, щирі емоції та дружня атмосфера стали найкращим доказом того, що свято вдалося на славу!