Безпека життя починається з тебе!
Вихованці гуртків «Екостиль» та «Основи екологічних знань» стали учасниками бесід «Твоє життя — твоя безпека» та «Безпека життя починається з тебе», під час яких обговорили правила попередження травматизму та безпечної поведінки. За допомогою наочного постера діти пригадали правила дорожнього руху, безпечної поведінки вдома, на природі та під час відпочинку, розглянули типові небезпечні ситуації. Окрему увагу приділили алгоритму дій при травмах та використанню аптечки першої допомоги. Медична сестра закладу Кобченко Іванна Євгенівна продемонструвала її вміст і пояснила призначення основних засобів, акцентувавши увагу на важливості швидкої та правильної реакції в екстрених ситуаціях. Такі заходи формують свідоме та відповідальне ставлення до життя і здоров’я.



