другий етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події – «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» .
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Це спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду. Головна мета проєкту – створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл нашої територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.
Цього року на участь у змаганнях були заявлені наступні команди:
– 1 етап: черліденг – команда Путивльського ліцею №1 та команда Путивльського ліцею №2
– 2 етап: футзал – команда Путивльського ліцею №1, команда Путивльського ліцею №2, команда Руднівського ліцею та команда Стрільниківської гімназії
– 3 етап: баскетбол (дівчата) – команда Путивльського ліцею №1 та команда Путивльського ліцею №2
– 4 етап: баскетбол (хлопці) – команда Путивльського ліцею №1 та команда Путивльського ліцею №2
Цей проєкт дозволить показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали.








