З щирими словами подяки за нові емоції, неймовірні виступи, надихаючі творчі роботи та справжню мистецьку атмосферу виступили члени журі ІІ Всеукраїнського двотурового конкурсу мистецтв «Осінь талантів». Конкурс відбувся наприкінці жовтня у Києві за ініціативою Міжнародної творчої спілки «Art Union».  Серед учасників цього мистецького свята була і вихованка гуртка «Фольклорно-вокального»  Софія Гальмакова (керівник – заслужений працівник культури України О.Т. Черв’яцова). У її виконанні прозвучала музична композиція В. Данилюка «Малесеньке кохання».  За яскраве, дуже емоційне виконання, за високу виконавську майстерність Софія отримала найвищу нагороду конкурсу – Гран-прі!            Ми щиро вітаємо переможницю та її наставницю з чудовим результатом сумісної праці та бажаємо подальших високих творчих досягнень!

Залишити відповідь