«Перлина в намисті природи Сумщини – річка Сейм»

Творча група вихованок гуртка “Музеєзнавці” у кладі: Токарєва Варвара,  Гончарова Валентина, Тохтамиш Єлизавета, Міщенко Валерія прийняли участь у Всеукраїнській експедиції учнівської та студентської молоді “Моя Батьківщина – Україна”. Напрямок експедиції: «Географія рідного краю». Тема: «Перлина в намисті природи Сумщини – річка Сейм»

Я люблю тебе, Сейм, синю стрічку на карті Сумщини,

Що в тиші і покої до Десни свої води несе.

Як безкрайнєє море, навесні у розливах долини

Ледь помітний за вербами човен, мов за обрій рибалку везе.

Залишити відповідь