В межах Національного тижня безбар’єрності лідери дитячого самоврядування взяли участь у годині спілкування «Країна без бар’єрів». Під час зустрічі молодь обговорила важливість рівних можливостей для кожної людини, повагу до різноманіття та створення комфортного середовища для всіх.
У ході спілкування діти дізналися більше про те, як підтримка, толерантність і взаєморозуміння допомагають будувати суспільство без упереджень та обмежень.


























