З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі 16 квітня 2016 року на базі Сумського національного аграрного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів «Земля – наш спільний дім».
11 колективів екологічної просвіти, а це – понад 70 учнів і вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів зі всієї області, презентували еколого-просвітницьку та природоохоронну діяльність агітбригад, творчі виступи колективів з теми «Збереження та раціональне використання земельних ресурсів України».
Путивльський район представляли вихованці гуртка «Історичне коаєзнавство» Центру позашкільної роботи. Юні учасники (Ломака Ігор, Хоруженко Катерина, Соловйова Юлія, Іноземцева Ангеліна, Наумова Діана, Громенко Анастасія, Каменська Анастасія) доклали максимум зусиль, щоб підготувати достойний творчий виступ екологічної агітаційної бригади.
Журі відмітило цікаву ідею, глибокий зміст, високий рівень вокального та хореографічного супроводу.
Тож за підсумками конкурсу наш колектив посів почесне ІІ призове місце.
З чим ми від усього серця їх вітаємо, щиро дякуємо за гідне представництво нашого району і бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги!!!
Фотозвіт



