“МАМИНА ВИШНЯ”

ІІ Всеукраїнський конкурс мистецтв “МАМИНА ВИШНЯ” став справжнім святом тепла, вдячності та щирих емоцій.

Учасниця конкурсу Квач Вероніка, вихованка гуртка «В’язання гачком», за свою роботу «Родина» отримала диплом І ступеня!

Нових творчих звершень тобі, Вероніко, щасливих моментів, родинного тепла та невичерпного натхнення! Нехай мамина любов завжди буде твоїм оберегом, підтримкою та джерелом сили!

Залишити відповідь