

Перше місце! Таким було одностайне рішення членів журі ! ІІІ Всеукраїнського двотурового конкурсу мистецтв «Таланти України» (м. Київ) щодо яскравого виступу вокального тріо «НАМИСТО» комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради (керівник – заслужений працівник культури України Олена Тимофіївна ЧЕРВ’ЯЦОВА). Організатори конкурсу впевнені, що кожна людина має талант, а мистецтво — це мова, яка об’єднує серця. Саме тому вже втретє був проведений цей мистецький захід, де майже 80 вокальних колективів та сольних виконавців з різних регіонів нашої країни змогли показати свої здібності, натхнення, любов до творчості, заявити про себе і зробити ще один крок до нових творчих перемог. Дебютний виступ нашого тріо «НАМИСТО» відрізнявся бездоганним ансамблевим строєм – а це і чистота інтонації, і єдина манера звукоутворення, і дикційна ясність та синхронність. Також були відмічені емоційність виконання пісень, відточеність хореографічних рухів, чудові сценічні костюми. Саме тому у номінації «Естрадний спів» у своїй віковій категорії колектив отримав вищу конкурсну нагороду! Щиро вітаємо Катерину ДЕМЦУН, Інну РЕБРИК, Олесю ТОХТАМИШ та їх педагога з перемогою і бажаємо натхнення у роботі та нових творчих досягнень!

