Вітаємо з перемогою!

Вихованці  гуртка «Панкратіон» (керівник гуртка Леонід ЗУБ) показали свою майстерність У відкритому кубку Шостинського району з військово-спортивних багатоборств у розділі «бойове двоборство» (серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих), пам’яті засновника клубу «Мужність» Віктора МАКСИМЕНКА, що відбувся 12-13 грудня в місті Глухів.

Змагання пройшли в атмосфері азарту та взаєморозуміння, що ще раз підтверджує, наскільки важливою є підтримка один одного у спорті.

У змаганнях взяли участь понад 85 спортсменів із Сумщини. Наші спортсмени вибороли такі нагороди: Богдан ЛАТИШЕВ – ІІ місце, Руслан СУРОВ – ІІ місце та Злата ІВАШИНА  – ІІІ місце.

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо вам продовжувати бути гідними подвигу наших військових! Виховуйте в собі силу духу, витримку, відповідальність та патріотизм до рідної землі. Нехай ваша національна патріотична свідомість завжди буде на висоті і не забувайте про тих, хто ціною власного життя захищає нашу країну.

Залишити відповідь