
Закінчився навчальний рік у танцювальному колективі “Ілюзія”.
Цей рік був наповнений емоціями, виступами, перемогами та щасливими миттєвостями. Незважаючи, на виклики воєнного часу, наші вихованці не зупинялися — вони натхненно тренувалися, дарували глядачам радість та доводили, що творчість сильніша за реалії нашого часу.
Кожен виступ “Ілюзії” — це не просто танець, це історія, розказана серцем. Колектив вдячний батькам та глядачам за віру, підтримку, розуміння й любов. Разом — ми сила! І ми продовжуємо творити, надихати і перемагати!



















