З 19.05 по 25.05.2025 було проведено тиждень безбар’єрності з метою виховання толерантного ставлення, недопущення дисримінації та булінгу осіб з особливими освітніми потребами та з інвалідністю. Було проведено заходи, щоб навчити дітей головному: поважати, підтримувати, бачити одне одного. А саме:
- година спілкування «Толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями»;
- перегляд відео інклюзивний словничок, мультфільм «Про дружбу і толерантність», «Тамара»;
- перегляд презентації ” Що таке безбар’єрність і чому це важливо для кожного з нас?”;
- виховні години «Поговоримо про інклюзивність», «Що таке безбар’єрність. Правила для спілкування без бар’єрів»;
- тренінгове заняття «Життя без звуків – відчути серцем!»;
- розмальовки
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |





