
Юні майстри та майстрині нашого Центру позашкільної роботи прийняли участь та отримали перемоги у обласній виставці-конкурсі «Український сувенір».
Тож вітаємо з зайнятими І місцями: Глуховцеву Аліну (гурток “Декоративний розпис”, керівник Оксана Білик), Анодіну Софію (гурток “Витинанка”, керівник Наталія Яковенко), Квач Вероніку (гурток “В’язання гачком”, керівник Алла Радченко), Малофеєву Анну (гурток “Бісероплетіння”, керівник Оксана Чепиженко), Ганькіна Олексія (гурток “Художня обробка деревини”, керівник Олександр Захарченко) та Няглову Владиславу ( гурток ” Паперопластика”, керівник Зоя Гудимова).
Бажаємо нових перемог, творчих досягнень, успіхів у всіх креативних починаннях!

