#Позашкілля_об’єднує_Лідерів_Лідери_об’єднують_країну

 «Цього не може відбутися у XXІ столітті…»

Так ми думали про реальність війни росії з Україною. Стежили за новинами, читали прогнози західних експертів, але не вірили, що це може стати реальністю. Ми наївно вірили, що все це лише політично-психологічні маневри, і на відкрите вторгнення путін не наважиться.

Як же ми помилялися…

У ніч проти 24 лютого в українських прекрасних, сучасних містах  та селах прогриміли вибухи.

Всі ми –  неймовірна сорокамільйонна армія вмить стали на захист України, на захист свободи, на захист цивілізованого світу.  Кожен з нас має свій фронт роботи, кожен робить свій внесок до спільної Перемоги.

Наразі взаємопідтримка  та самоорганізація надважливі. Тож і лідери комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради  не могли лишитись осторонь та долучились до волонтерського руху у прагненні допомогти захисникам України. Разом з педагогами ми плели маскувальні сітки для військових. Хоч ми і діти, але відчули не аби яку відповідальність за цю справу. Кожен вузлик був зроблений старанно та з любов’ю! Кажуть, що наразі це найбільш актуальна і доречна допомога для військових на фронті. Іноді лунав сигнал повітряної тривоги, і ми спускалися в укриття, але потім ще з більшим хистом приймались до роботи.

Наші дівчата ініціювали пошиття балаклав, прапорів, торбинок, та пов’язок для місцевої охорони громадського порядку та бійців ТрО міста. У мирному житті вони, можливо, ніколи б і не подумали, що сядуть за швейну машину, адже займались абсолютно не спорідненими справами. А сьогодні – ми наче одна сім’я, і поєднало нас бажання робити щось для спільної справи задля Перемоги.

Поки наші батьки  у рядах тероборони, а матері готують гарячи обіди та  смаколики, команда лідерів організувала збір гуманітарної допомоги для ВПО  та приєдналася до збору коштів, посуду, теплих речей для Анжели Коляди, випускниці нашого центру, будинок сім’ї якої (біля мосту в с. Пересипки)  був окупований військовими РФ та постраждав від їх дій.

За час повномасштабної війни вже стало традицією приймати участь у благодійній акції «Путивльщина в підтримку ЗСУ» та виставках-продажу, які відбуваються раз на тиждень, у неділю. Люди  приходять і хоча б на годину відволікаються від жорстоких реалій сьогодення. Ми сподіваємося, що в цьому їм допомагаємо. Ми не лише безпосередньо боремося за наші цінності та незалежність, але й «голосуємо гривнею», збираючи кошти для військових потреб.

Найголовніше – не ставити собі обмежень. Будь-яка допомога важлива, тому варто робити те, що можемо зробити саме зараз, не чекаючи кращого часу чи ідеальних обставин.

Знаємо, що у нас все вийде! Переможемо! Відбудуємо! Усе буде Україна!  

Залишити відповідь