МИСТЕЦТВОМ СИЛЬНА УКРАЇНА

   Восени в Україні відзначають День художника. І саме в цей час на Сумщині традиційно проходить обласний пленер юних художників «Перлини Сумщини».

 Творче зібрання юних майстрів пензля проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості дітей та учнівської молоді, виховання патріотизму засобами образотворчого мистецтва, шанобливого ставлення до історії України, ознайомлення з історико-культурними пам’ятками Сумщини, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті регіону

   Обласний пленер юних художників «Перлини Сумщини» відбувся

 у м. Тростянець . У заході взяли участь 50 юних майстрів художньої творчості , які змагались у  номінаціях « Пейзаж» та « Архітектурний пейзаж».

   Наш  район представляли вихованки  гуртка « Райдуга»   Центру позашкільної роботи  Кириченко Оксана , Березнєва  Євгенія,  Калачнікова Єлізавета   ( керівник – Володимир Малінін).

 У номінації « Пейзаж»  Кириченко Оксана  здобула  І місце  у старшій віковій категорії  ,  а  Березнєва  Євгенія,  Калачнікова Єлізавета  – два   ІІІ місця у середній категорії. Дівчата  у своїх роботах продемонстрували різні грані своєї майстерності: володіння пензлем і олівцем, кольором і формою; винахідливість, фантазію.

У  кожну  із своїх робіт діти вкладали свою душу, власні почуття, адже місія художника – це духовний пошук. Те, що вони відчувають, вони передають людям, долучаючи їх до прекрасного.

  Конкурсанти отримали позитивні емоції від спілкування з однодумцями і заряд енергії для подальших творчих звершень.

  Бажаємо юним художницям натхнення і перемог на виставках образотворчого мистецтва !

Фотозвіт

Залишити відповідь